Необхіднл знову і знову розповідати, показувати, налаштовувати та пояснювати, що і як має бути.
Правильно підібрана плитоноска або бронежилет повинен захищати життєво важливі органи власника!
А це залежить від того, чи правильно підібрано розмір плит, пластин, твердої броні - називайте як хочете!
Якщо коротко: бронепластина, правильно підібрана за розміром, закриває початок ребер, там де яремна яма і доходить до пупка плюс-мінус пара сантиметрів в обидва боки, це висота плити. Що стосується ширини - бронеєлемент повинен закривати ваші соски повністю. Більше це ок, меньше - ні.
Якщо пластина буде більше, це позначиться на рухливості, мобільності та витривалості, якщо менше – ваш захист не буде ефективним.
Зверніть увагу на малюнок.
Плитоноска - бронік повинен бути підігнаний так, щоб не заважав рухатись, дихати але і не повинен "бовтатися" при швидкому переміщенні. На ньому можна розмістити деяку кількість боєкомплекту, спорядження, тощо.
Основне завдання – ЗАХИСТ ЛЕТАЛЬНОЇ ЗОНИ вашого торсу, а от виглядати круто, тактикульно, стильно, модно, молодіжно, дорого та чисто – не обов'язково.
Бічні плити, менші за розміром, якщо вони необхідні, можна закріпити на камербенді зовні або з середини, у спеціальних підсумках. Також не слід нехтувати балістичним захистом в самих камербендах - кевлар, полієтилен...
Коли необхідний захист більшої площі - умови арт обстрілів, скидів, фпв дронів та іншої хєрні, звертаємо увагу на ПОВНІ БРОНЕЖИЛЕТИ з додактовими елеметами, які, крім плит, дають додатковий захист за рахунок розширених арамідних пакетів, також захищають шию, плечі, поперек, тощо.