FIND

FIND.org.ua

Новини, відео, особистості

Новини

Раніше 22.04.2024 16:49
Суд відправив Валерія Василаку, підозрюваного у вбивстві поліцейського, під варту на 2 місяці без можливості внесення застави

Дата 22.04.2024 17:13 Детальніше

❗️Другого нападника, Віталія Василаке, також відправили під варту без можливості внести заставу.

❗️Другого нападника, Віталія Василаке, також відправили під варту без можливості внести заставу.

Йому інкриміновано вбивство і замах на життя поліцейських, незаконне поводження зі зброєю та дезертирство. Він зізнався, що стріляв у поліцейського.


Раніше 22.04.2024 17:01
У залі суду підозрюваний Валерій Василаке заявив, що у поліцейського стріляв його син, передають наші кореспонденти

Дата 22.04.2024 17:12 Детальніше

«Син стріляв у поліцейського тому що подумав, що мене вбили», — заявив заарештований Василаке старший у суді

«Син стріляв у поліцейського тому що подумав, що мене вбили», — заявив заарештований Василаке старший у суді

Він хотів разом із сином виїхати до Молдови, але «розумів, що це нереально». За його словами, зброю, яку вони перевозили, вкрав також син Віталій: «Хотіли просто сховати, щоб було».

Син Віталій підтвердив, що саме він стріляв у поліцейського: «Коли нас зупинив поліцейський, я думав, що він один, і коли його вдарив, я не знав, що є другий напарник. Я думав, що поліцейський, з яким я розмовляв, один, і сподівався, що він знепритомнів і ми поїдемо далі. Я не думав, що з'явиться другий поліцейський і відкриє вогонь машиною, де був мій батько.

Я був у стані шоку, забіг за машину, автоматично дістав пістолет і відкрив вогонь поліцейським, але я не хотів його вбивати», - заявив Василаке. Він також підтвердив слова свого батька, що гранати, які вони перевозили, належали йому.

Ніякі виправдання вже не допоможуть, життя не повернеш поліцейського...


Раніше 22.04.2024 16:49
Суд відправив Валерія Василаку, підозрюваного у вбивстві поліцейського, під варту на 2 місяці без можливості внесення застави

Дата 22.04.2024 17:01 Детальніше

У залі суду підозрюваний Валерій Василаке заявив, що у поліцейського стріляв його син, передають наші кореспонденти

У залі суду підозрюваний Валерій Василаке заявив, що у поліцейського стріляв його син, передають наші кореспонденти.

«Вистрілив син. Він подумав, що поліцейський мене застрелив», — сказав він.

За його словами, зброю, яка була в автомобілі, вкрав син. Продавати її не планували. Також він підтвердив, що планував разом із сином виїхати до Молдови.

Джерело: СУСПІЛЬНЕ НОВИНИ Відкрити


Раніше 21.04.2024 15:25
❗️У поліції підтверджують затримання нападників на поліцейських

Дата 22.04.2024 16:49 Детальніше

Суд відправив Валерія Василаку, підозрюваного у вбивстві поліцейського, під варту на 2 місяці без можливості внесення застави

‼️Суд відправив Валерія Василаку, підозрюваного у вбивстві поліцейського, під варту на 2 місяці без можливості внесення застави

«Якби можна було все повернути, я б поміняв своє життя на життя поліцейського, скільки мені тут залишилося», - заявив Василаке

Він дуже шкодує про скоєне і не проти обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Зараз будуть обирати запобіжний захід для другого нападника.


Дата 22.04.2024 16:32 Детальніше

🧱 ⁩Облаштування окопів, бліндажів, укріплені сектори ведення вогню
Облаштування окопів, бліндажів, укріплені сектори ведення вогню

🧱 ⁩Облаштування окопів, бліндажів, укріплені сектори ведення вогню.

Військовослужбовців 70-ї окремої бригади підтримки продемонстрували роботи зі зведення інженерно-технічних споруд, які здатні витримували ворожі удари та надійно захищати життя кожного бійця і техніку.⁩

Джерело: СтратКом ЗСУ / AFU StratCom Відкрити